Załóż konto klikając w banner:
Opcje Binarne

BitPlutos – Bitcoin i Opcje Binarne anonimowo

 

Opcje binarne i bitcoin na jednej platformie? To teraz możliwe. BitPlutos to platforma, która łączy w sobie inwestowanie w opcje binarne i obrót BitCoinem, a do tego gwarantuje pełną anonimowość.

Nowy produkt firmy eXclusivE Ltd – właściciela platformy eXbino, oferuje bezpieczne inwestowanie i obrót bitcoinem na platformie, która jest w pełni wypłacalna i gwarantuje anonimowe zawieranie transakcji i wpłacanie depozytów.

Jak to działa?

Aby założyć konto na BitPlutos należy kliknąć w poniższy banner, a następnie rozpocząć proces rejestracji konta. Podajemy wyłącznie adres email oraz hasło, a także w przypadku chęci odbycia szkolenia – numer telefonu. Po uruchomieniu konta należy wpłacić depozyt na portfel BTC platformy – depozytów dokonujemy w kryptowalucie BTC. Minimalny depozyt to 0.25 BTC.

bitcoin anonimowo

Można dokonać depozytu za pomocą Skrill/Neteller, ale wpłacona kwota również zostanie przeliczona na BitCoiny, ponieważ transakcje zawierane są w BTC, czyli inwestując w daną opcję binarną kwotę określasz w bitcoin.

Do wyboru jest około 90 aktywów: pary walutowe, akcje, indeksy i towary. Paleta opcji binarnych dostępnych na platformie BitPlutos to opcje krótkoterminowe, opcje długoterminowe, opcje drabinowe, one touch, a także forex. Jest więc z czego wybierać!

Na pojedynczej transakcji można otrzymać nawet 85% zwrotu, co oznacza, że inwestując 1BTC otrzymujemy 1.85BTC zwrotu.

A co jeśli nie masz BitCoinów? BitPlutos umożliwia wymianę walut na kryptowaluty w bardzo atrakcyjnym kursie z opcjami bonusów od 25% do nawet 100% bonusu w BTC. Chcąc skorzystać z bonusu trzeba spełnić warunki obrotu, które określone są w regulaminie platformy. Oferta jest korzystna, a warunki obrotu nie są niemożliwe do zrealizowania.

Chcesz inwestować w BitCoin anonimowo? Inwestuj w opcje binarne i BitCoin na platformie BitPlutos bezpiecznie i anonimowo!

 

BitCoin i Opcje Binarne anonimowo
Opcje Binarne
Polityka Cookies