Załóż konto klikając w banner:
Opcje Binarne

Opcje One Touch

Opcje binarne to interesujący sposób na inwestowanie w różnego rodzaju aktywa. Na platformie opcji binarnych EXBINO każdy inwestor może korzystać z ciekawego rodzaju opcji binarnych – One Touch. Na czym polegają binarne opcje one touch? Jak dużo można na tym zarobić? Czy jest to tzw. wyższa szkoła jazdy?

Zacznijmy od tego, że opcje one touch to rodzaj opcji binarnych chętnie wybierany przez inwestorów, którzy są skłonni przewidywać, że cena danego aktywa osiągnie określony poziom w przyszłości, ale nie są w stanie określić czy poziom ten będzie się utrzymywał przez cały czas trwania sprzedaży danej opcji. One touch oznacza, że wystarczy że przez cały okres sprzedaży opcji binarnej jedynie raz zostanie osiągnięty określony poziom i inwestor może cieszyć się z zarobionych pieniędzy. A zarobić można naprawdę sporo – w opcjach binarnych typu one touch można zarobić nawet 500%! Niewątpliwie można powiedzieć, że zysk 700% w one touch to bardzo zachęcająca oferta, z której warto skorzystać jeśli chce się szybko zarobić i to naprawdę dużo.

Opcje one touch stanowią większe wyzwanie dla inwestora, niż standardowe opcje binarne. Inwestując w tego rodzaju opcję należy osiągnąć z góry określoną cenę, czyli np. w dniu rozpoczęcia opcji dolar kosztuje 3.20 zł, a z góry założonym kierunkiem jest cena 3.50 zł. Jeśli przez cały okres trwania sprzedaży opcji przynajmniej raz zostanie osiągnięta cena 3.50 zł to inwestor zyskuje, a na jego konto po zakończeniu sprzedaży danej opcji wpływają środki, które można wypłacić lub wykorzystać na inwestowanie w opcje binarne w późniejszym terminie.

Warto zaznaczyć, że opcje one touch dostępne są jedynie w weekendy kiedy rynki walutowe są zamknięte. Opcje można kupować w soboty od godziny 00.00 do niedzieli do godziny 19.00. Opcje pracują od poniedziałku do piątku do godziny 17.00. Wypłata środków dla inwestora, który poprawnie obstawił opcje binarne one touch występuje w piątek o godzinie 20.00 czyli po zakończeniu danej opcji.

Dla inwestorów najbardziej zachęcającym faktem jest to, że za pomocą inwestowania w opcje one touch można zyskać nawet 700% zainwestowanej kwoty. Oznacza to że inwestując 100 € można zyskać aż 700 € czyli po zakończeniu danej opcji na konto inwestora wpłynie aż 800 €! To naprawdę zachęcające, dlatego codziennie kolejne osoby podejmują decyzję by zainteresować się tym specyficznym i naprawdę opłacalnym rodzajem inwestowania w binarne opcje przez Internet.

Chcesz spróbować inwestowania w one touch? Załóż konto w serwisie klikając w dowolny banner wyświetlany na naszej stronie. Przeniesiesz się na stronę EXBINO – platformy opcji binarnych, gdzie możesz korzystać z opcji one touch i standardowych binary options. Pamiętaj – decyzja należy do Ciebie!

Opcje one touch – 700% zysku!


BitCoin i Opcje Binarne anonimowo
Opcje Binarne
Polityka Cookies